כיף משחקים חוצות לגיל הרך

סקירה כללית

אם ילדי הגן שלכם השתעממו עם נדנדות, ברים של קופים וציוד אחר למשחקי משחקים, אוספים קבוצה של חבריו ומלמדים אותם כיצד לשחק וריאציות פשוטות של “תג”, משחק מועדף לכל הזמנים, שבו ילדים נמנעים מלהיות מתויגים על ידי אחד מהם או יותר אנשים, המיועדים כמו “זה”.

מה האוכל האהוב עליך? תָג

משחק זה דורש לפחות שישה ילדים בגיל הרך, שלושה גיליונות נייר בצבעים שונים, סמן, סרט דו צדדי ואזור משחקים גדול ופתוח. לפני המשחק, להפוך את שלושת הגיליונות של סימנים פשוטים. על גיליון נייר אחד כתוב “לא אוהב את זה” וצייר פרצוף עצוב. על פיסת הנייר השנייה כתוב “אני לא יודע” ו לצייר פנים תמוה. על החלק השלישי, כתוב “Love It” וצייר פנים מאושרות, מניחים את שלושת השלטים בחלקים שונים של אזור המשחק. צרף כל סימן על הקרקע עם קלטת דו צדדית אם זה יום סוער. שאל ילדי הגן לעמוד בקו ישר כ -100 מטרים מהשלט הקרוב ביותר. בחר מישהו כדי להיות “It” ולבקש ממנה לעמוד במרכז אזור המשחק.כאשר הוא קורא את שם האוכל, כל שחקן רץ אל סימן המתאר איך הוא מרגיש על האוכל. לדוגמה, אם זה אומר “אבטיח” וג ‘וני אוהב את זה, הוא רץ אל השלט שאומר “אהבה את זה.” אם זה קורא את המילה “במיה” ומרי מעולם לא ניסה את זה, היא רצה לשלט שאומר ” אני לא יודע. “בעוד השחקנים לרוץ על הסימנים המתאימים, הוא רודף אותם ומנסה לתייג אדם אחד לפני שהוא מגיע לשלט. אם מישהו מתויג, אדם זה הופך להיות חדש והמשחק מתחיל מחדש.

תיזהר הנמר

בחר ילד אחד להיות הנמר וילד אחר להיות המטפל שלו. הנמר והמטפל שלו עומדים בתוך חישוק פלסטיק גדול במרחק של כ -200 מטרים משאר השחקנים: השחקנים מתחילים את המשחק כשהם מזמרים את “טייגר, הנמר יוצא מהכלוב שלך”. בכל עת המטפל יכול לצעוק “הנמר הוא רופף! “הנמר קופץ מתוך חישוק הפלסטיק ורודף אחרי השחקנים האחרים, מנסה לתייג אותם לפני שהם מגיעים לצד השני של אזור המשחק.אם הוא תופס מישהו, אותו אדם עומד בתוך חישוק הפלסטיק והוא בחוץ של המשחק. הנמר חוזר לכלוב שלו והמשחק נמשך עד שהנמר תפס את כל השחקנים. האדם הראשון והאחרון נתפס להיות המטפל החדש והנמר.

בילי גואט, מאי אנחנו חוצים את הגשר שלך?

השתמש במשחק הזה לאחר שסיפר לגיל הרך את אגדת בילי גראף גראף: בחר אדם אחד להיות העז billy יש לו לעמוד במרכז אזור המשחקים. שאר הילדים בגיל הגן עומדים במרחק של כ -150 מטרים ממנו. הגדר קו הסיום בצד השני של התיש. יחד, הם צועקים “בילי עז, תיש, האם נוכל לחצות את הגשר שלך?” הוא עונה באומרו “רק אם אתה …” ותיאר משהו ששחקן אחד יותר. לדוגמה, הוא יכול לומר “אתה יכול לעבור רק אם אתה לובש חולצה אדומה.” כל מי לובש חולצה אדומה רץ על פני אזור המשחק לעבר קו הסיום, הימנעות העז billy, מי תגים כמו שחקנים רבים ככל האפשר. השחקנים הופכים לעזים ועוזרים ללכידת ילדי גן אחרים. המשחק נמשך עד שכולם נתפסים. הילד האחרון הופך לעז הבילי החדש.