חום תופעות לוואי במהלך ההריון

סקירה כללית

תקופת ההיריון הרגילה של ההריון היא 40 שבועות, והסיכויים שאישה תחווה חלק מההריון שלה במהלך הקיץ. בעוד כל הנשים ההרות צריך לשתות הרבה מים, לקבל מנוחה נאותה ולמנוע מאמץ מיותר, אלה אזהרות להיות אפילו יותר חשוב בחודשים החמים. נשים בהריון צריך להיות ערני על ההוצאות יותר מדי זמן בחום ובשמש או בפנים רציני ולעתים קרובות תוצאות פתאומיות. כמו תמיד, אישה בהריון צריך לדון כל חששות שהיא עשויה להיות עם הרופא שלה או מיילדת.

מחממים פריחה

לדברי רופא הילדים ד”ר ויליאם סירס, תינוקות אינם היחידים נוטים לחום פריחה. הטמפרטורה הבסיסית של אישה בהריון בשילוב עם החיכוך הנוסף של גוף גדול יותר הוא מתכון לפריחה בחום. נשים בהריון הסובלות פריחה החום אולי כדאי למנוע בגדים על אזורים מושפעים בכל הזדמנות אפשרית. אמבטיות שיבולת שועל ואבק קל של סודה לשתיה מעל הפריחה הם תרופות טבעיות שגם מביאות הקלה.

התייבשות

התייבשות מתרחשת כאשר לגוף אין מספיק מים. הסימפטומים כוללים צמא, יובש בפה, אובדן תיאבון, שטיפת עור, צמרמורת ועייפות. במקרים חמורים, הגוף נכנס להלם. התייבשות נוטה יותר להתרחש בחודשי הקיץ כמו הגוף מזיע יותר. נשים בהריון רגישות יותר כי לגופם יש יותר ביקוש למים. בייביסיטר מייעץ לנשים הרות לשתות 48 עד 64 אונקיות של מים מדי יום, ועוד אם הם פעילים או בחום לכל תקופה של זמן.

מחממים cramps

התכווצויות חום הם תופעת לוואי קלה יחסית של חום מופרז, כי יש לקחת ברצינות, שכן הם עלולים להוביל למצב חמור יותר. כאשר הגוף מאבד אלקטרוליטים מזיעה, השרירים מתחילים להתכווץ. אישה בהריון צריך לקחת את התכווצויות כמו סימן להתקרר, לשתות מים ואולי לאכול בננה להחליף מגנזיום איבד אשלגן.

תשישות חום

אם התכווצויות חום מתעלמות, הן עלולות להוביל לתשישות החום, מצב שעלול להיות מסכן חיים הן לאם והן לתינוק. הסימפטומים דומים לשבץ חום: כאב ראש, סחרחורת ודופק מהיר וחלש. העור הופך פעמים רבות חיוור ומרגיש מגניב למגע. נשים בהריון צריך לפנות לרופא שלהם או מיילדת אם contractions, התכווצויות רציניות או הקאות גם נוכחים.

טמפרטורת הגוף הליבה הגבוהה של האם יכולה לגרום לעלייה בסיכון למומים מולדים, במיוחד במהלך השליש הראשון. נשים בהריון צריך להימנע אמבטיות חמות, מהביל אמבטיות חמות, סאונות, רפידות חימום ומחשבים על הברכיים שלהם. אימון בעוצמה מקסימלית עשוי גם להעלות את טמפרטורת הגוף לרמות מסוכנות. אישה בהריון צריך לבחור ללכת, שחייה או יוגה על מרתונים.

מומים מולדים