תרופות הביתה עבור כאבי גרון

שׁוּם

דלקת גרון היא זיהום חיידקי שנגרם על ידי חיידקים streptococcus pyogenes. למרות שהמצב בדרך כלל פותר בעצמו, על פי המכונים הלאומיים לבריאות, הוא מטופל לעיתים קרובות עם אנטיביוטיקה בגלל הסיכון של סיבוכים כגון קדחת שגרונית. תרופות הביתה יכול להקל על הכאב הקשור דלקת גרון ולעיתים קרובות מהירות הריפוי. הנפוץ ביותר אצל ילדים בין הגילאים 5 ו -15, סטרפה שכיחה ביותר באביב, בסתיו ובחודשי החורף. הסימפטומים של זיהום דלקת יכולים לכלול חום, נפיחות שקדים וכתמים לבנים על הגרון, על פי אוניברסיטת איווה.

משקאות חמים

השום ניתן להשתמש כדי להרגיע כאב גרון. שום טרי יכול להיות מעורבב והוסיף מרקים או לגרגר. מוסיפים שן טרייה של שום קצוץ או מעורבב במעבד מזון כוס מים חמים לגרגר. אבקת שום יכול לשמש גם. המרכז הרפואי של אוניברסיטת מרילנד ממליץ לקחת תוספת שום כדי לעזור לבנות חסינות ולעזור לרפא כאבי גרון כי השום הוא גבוה נוגדי חמצון. שום טרי יש יותר של החומרים הפעילים מאשר שום מבושל.

גרגר מים מלוחים

נוזלים חמים מומלץ על ידי אוניברסיטת מרילנד מרכז רפואי. תה צמחים או מרקים מרגיעים במיוחד ומסייעים להוסיף חומרים מזינים כאשר קשה לבלוע מזון מוצק. משקאות חמים משחררים את הגודש בבלוטות ומסייעים לריר לזרום.

דבש

גרגור עם מים מלוחים שומר את הגרון משומן והוא יכול לעזור להפחית את הכאב של דלקת גרון. המרכז הרפואי של אוניברסיטת מרילנד ממליץ לגרגר כמה פעמים ביום עם 1/2 כפית. של מלח 1 כוס מים חמים.

ויטמין סי

דבש הוא מרגיע את ריריות הממברנה בגרון. כפית דבש עם מיץ לימון הוא תרופה גרון ישן, המשמש להרגעת דלקת בגרון. לימון מעשים לחתוך דרך ריר. דבש לא צריך לתת לילדים מתחת לגיל אחד.

ויטמין C הוכח כדי להפחית את הזמן או חומרת מחלת אקוטי, על פי אוניברסיטת מישיגן מערכת הבריאות. המלצתו היא 1 עד 4 גרם ביום (1,000 עד 4,000 מ”ג).

כורכום התבלינים הוא אנטי דלקתי והוא יכול להפחית את הכאב ואת דלקת של דלקת גרון, על פי אוניברסיטת מרילנד. מוסיפים כפית לכוס מים חמים כדי לגרגר עם, או להוסיף כורכום כדי שום מים מלוחים. כורכום יכול לקחת פנימי על ידי כמוסה או להוסיף מזונות כדי להפחית גם דלקת.

כּוּרכּוּם