תרגילים כדי למנוע עם דמעה supraspinatus

סקירה כללית

ה- supraspinatus הוא אחד מארבעת השרירים שמרכיבים קבוצה המכונה שרירי השרוולים. המטרה העיקרית של שרירים אלה היא למנוע את הראש של humerus, או עצם הזרוע העליונה, מ נהיגה לתוך מפרק הכתף כפי שאתה להרים את היד שלך מהגוף או מעל. נפילה בכתף ​​או פציעות אתלטיות אחרות עלולה לגרום לקרע לסופראספינטוס, וכתוצאה מכך כאבים ובעיות מרימים את הזרוע כלפי מעלה ומעל. ההבנה כיצד לשקם את supraspinatus ואת התרגילים הנכונים עבור זה יעזור לך למנוע או להתאושש מפציעה. יש גם תרגילים להימנע כאשר אתם סובלים דמעה לשריר הזה.

סיבוב פונקציה

ראש ההומרוס הוא פי שניים מגודלו של השקע הרדוד, היוצר מפרק נייד, אך לא יציב. שרירי השרוול המסובבים מתגלגלים בגליל מסובך בייצוב מפרק הכתף. שרירי השרוולים המסתובבים עוזרים להחזיק את חלק הכדור במפרק באזור העמוק והרחב ביותר של השקע. תנועות אשר פותחות את המפרק ומניחים כמות ביטול של כוח על הכתף לשים יותר מתח על אלה קטן מסתובב השרוול השרוול.

תרגילי חזה

תרגילי חזה כרוכים בהחזקת סוג כלשהו של התנגדות בידיים ומאפשרים לזרועותיך להיפתח ממרכז החזה, ואז לחזור למרכז החזה. תנועה זו, עקב מינוף מכני, יכולה להציב כוחות גדולים על מפרק הכתף. כאשר אתה משתמש משקולת, את המיקום הרחב של הידיים על הבר יוצר כמות מוגברת של כוח על הכתף. אם אתה מביא את הבר גבוה יותר על החזה שלך, קרוב יותר לצוואר שלך, אתה גם גורם כמות מוגברת של הלחץ על מפרק הכתף. הימנע תרגילי החזה עם אחיזה רחבה לשמור על המשקל לכיוון מרכז החזה שלך. כדאי גם לשקול להגביל את טווח התנועה שלך, כמו התחתון כי אתה מביא את המשקל כלפי החזה, כך סביר יותר לגרום נזק נוסף. כמו בכל פעילות גופנית, אל תעבדו בטווח תנועה שיגרום לכאב.

מטבלים

מטבלים הם תרגיל נפוץ לפתח שרירי שרירים וחזה. במצב ההתחלה, משקל הגוף נתמך על משטח עם הידיים ישר לצדדים שלך, או מאחוריך. המרפקים אז הם התכופף לאט, מוריד את משקל הגוף למטה בתנועה מבוקר “טבילה”. המיקום העליון, או נעילה, במהלך מטבלים מעביר לחץ אנכי ישירות על מפרק הכתף שלך שבו עצם הבריח ו scapula לבוא יחד. זה יכול להגדיל את ההפרדה במפרק זה, אשר יכול עוד יותר להחמיר כאב בכתף ​​שלך.

כתף תרגילים

ה- supraspinatus פעיל במהלך טווח התנועה כאשר זרועך מתרחקת מהגוף, כלפי מעלה ומעל, בין 60 ל -120 מעלות. טווח זה של תנועה מבוצע בדרך כלל במהלך תרגילי הכתף כגון העלאות לרוחב העיתונות תקורה. שורות יוצאות דופן, הידועות גם בשם “כנפי עוף”, הן תרגיל כתף שכיח המחריף את פעילות גופנית. אם תבחר לעשות תרגילי כתף, הקפד להגביל את הטווח שלך רק טווח זה נוח לשמור על משקל האור.