פעילויות כיף לילדים העוסקים בגירושין של הוריהם

סקירה כללית

בעוד כמה זוגות עשויים להישאר יחד כדי לגדל את ילדיהם, קצת יותר מ -40 אחוז הנישואים הראשונים באמריקה בסופו של גירושין, על פי המרכז הלאומי לסטטיסטיקה בריאות. רבים מנישואים אלה כרוכים בילדים, אשר עשויים להיות מבולבלים או כועסים על ידי המצב. חשוב לכלול את ילדיכם בתהליך הריפוי של הגירושין, ומציע להם עידוד לדבר על הרגשות שלהם ועל הפחדים שלהם. ילדים יחוו את גירסת הגירושין שלהם ויכולים להאשים את עצמם בטעות בעצמם, לעזור להם להבין ולעבד את הסיבות האמיתיות מאחורי מה שקרה ולהתמודד עם רגשותיהם.

תרפיה באמנות

אם הילד אוהב לעבוד עם עפרונות ועפרונות צבעוניים, להקדיש זמן מה לשרטט את רגשותיו. אתה יכול לתת לו לצייר מה הגירושין נראה לו, או איך הוא מרגיש ביחס להוריו ואת גירושין שלהם. או שאתה יכול לצייר את הילד שלך לצייר תמונה של מה שהוא רוצה לראות יקרה אם הוא יכול לקבל משאלה אחת.: אל תספר לילד שלך מה הוא צריך לצייר על גירושין, אבל להשתמש בתמונות כמו אבן דריכה כדי יש שיחה על רגשותיו של ילדכם. היו חיוביים ותומכים ברגשותיו של ילדכם, גם אם אינכם מסכימים אתם.

סיפור

סיבוב רובין סיפורים מאפשר לילד שלך כדי לקבל קצת רגשותיה החוצה על גירושין, כמו גם לאפשר לה להביע את היצירתיות שלה. להתחיל סיפור עם הילד שלך עם משפט כגון “פעם היה משפחה …” או “סאלי יש שני בתים ו …” ואז לתת לילד שלך לספר משפט או שניים. אתה בונה על המשפט הקודם עד לסיפור מלא. אתה תביא כמה תובנות מה הילד שלך חושב, והיא תוכל לקבל קצת רגשותיה החוצה. ילדים צעירים עשויים להזדקק להנחיות נוספות כדי לספר את חלקם בסיפור.

משחק תפקידים

ילדים אוהבים להעמיד פנים, אז תנו להם להיות ההורה ואתה יכול להיות הילד. או להשתמש מתנהג כדרך ללמד את הילד להתמודד עם בעיות ספציפיות גירושין. הילדים של תוכנית התערבות גירושין עולה כי תפקידים תפקיד ומערכונים יכול לספק דרך להבין ולחשוף מה הילד שלך להתמודד עם. כמה תרחישי תפקידים יכולים להכין את הילד שלך לדעת מה לומר במצבים מסוימים. להעמיד פנים שאתה חבר לכיתה שרוצה לדעת מדוע ילדך חי בשני בתים או לא נראה שיש לו אבא. כמו כן, החלפת תפקידים בין הורה לילד תיתן לך תובנה כיצד הילד שלך רואה את התנהגותך במהלך הגירושין. חפש רמזים, כגון הילד שלך (כאשר מתנהג כמוך) להתלונן על בן הזוג שלך או לנזוף את בן / בת הזוג שלך מול “הילד.