פירות כדי להגדיל את חילוף החומרים לירידה במשקל

סקירה כללית

על פי צומת בריאות, מטבוליזם הוא מספר הקלוריות כל אדם צריך לשמור על המשקל שלהם. פירות חיוניים לתזונה בריאה אבל הם יכולים גם לעזור להגביר את חילוף החומרים בגופנו וזה יכול לעזור לנו לרדת במשקל. לדברי ליאו גלאנד, M., וג ‘ונתן Galland הורמון הנקרא לפטין, אשר מתרחשת באופן טבעי בגוף שלנו מסייע להגביר את חילוף החומרים בשילוב עם אכילת סוגי הזכות של פירות.

אוכמניות

אוכמניות הם מזון סופר ממספר סיבות שונות. אחת הסיבות הללו מדווחת כי אוכמניות מכילים פלבנואידים, אשר גורם להם להיראות כחול עמוק בצבע. אלה flavonoids לעזור להגביר את חילוף החומרים על ידי עוזר leptin בגוף שלנו לעבוד כראוי. זה יכול לעזור לנו לאבד אותם קילוגרמים עקשנים כי לכאורה לא יירד. צומת בריאות מציע הוספת אוכמניות לדגני הבוקר שלך כדי לתת לגוף שלך דחיפה בבוקר.

מלונים

לדברי נוטרה מורשת, מלונים כגון דבש, מלון אבטיח מכילים רמות גבוהות של אשלגן, אשר חיוני כדי להגביר את חילוף החומרים שלנו. התאים בגופנו זקוקים לגלוקוז סוכר לדלק. חומר הנקרא גליקוגן מאוחסן בכבד שלנו וכאשר רמת הסוכר בדם שלנו נחלשת, הכבד משחרר גליקוגן לזרם הדם כדי לנטרל זאת. הגוף שלנו זקוק לאשלגן כדי לעזור לכבד להפוך את הגליקוגן. ללא אשלגן, הגוף שלנו יהיה מוריד את חילוף החומרים. Honeydew מכיל כ 461mg של אשלגן, מלון מכיל 494mg, אבטיח מכיל על 225mg של אשלגן במנה אחת. הוספת מנה של סוג זה של פירות דיאטות שלנו יכול ללכת דרך ארוכה עם עזרה שלנו עם ירידה במשקל מטרות.

פירות הדר

פירות הדר הם גבוהים בויטמין C ועל פי צורה בכושר, ויטמין C יש שריפת איכויות שומן המסייעים להאיץ את חילוף החומרים שלך. למעשה, על פי מדע יומי, ויטמין C עשוי לעזור לנו לשפר את חילוף החומרים שלנו על ידי כ 100 קלוריות ליום. מדע יומי מדווח כי זה עשוי להיות מועיל במיוחד עבורנו ככל שאנו מזדקנים בגלל ההזדקנות גורמת חילוף החומרים שלנו להאט. אכילת פירות הדר כגון אשכולית, תפוזים, מנדרינות, טאנגלוס, ואפילו הוספת מיץ לימון טרי למים היא דרך מצוינת להגביר את חילוף החומרים שלך. נסה להוסיף מנה או שתיים של פירות הדר לתזונה שלך כדי לעזור להפחית את המשקל שלך.