פירות וירקות טובים עבור בלוטת התריס

סקירה כללית

בלוטת התריס היא בלוטה הממוקם בצוואר, קרוב קנה הנשימה, ומייצרת הורמונים בלוטת התריס המשפיעים על התמיינות הסלולר, מטבוליזם וצמיחה. מחלות או מצבים בריאותיים יכולים להשפיע על תפקוד בלוטת התריס, מה שהופך אותו overactive או underactive. פירות וירקות מסוימים הם חשבו כדי לעזור לשמור על בריאות בלוטת התריס ואפילו להביא את בלוטת התריס לתוך איזון, היפוך נזק ממחלה או תהליך ההזדקנות.

אוכמניות

אוכמניות גבוהות בחומרים נוגדי חמצון, ועל פי המרכז הרפואי של אוניברסיטת מרילנד, מסייעים בהפחתת הסימפטומים של בלוטת התריס, או בלוטת התריס underactive. על פי אוניברסיטת איווה, חוקרים במרכז הבריאות האמריקני USDA מדורגים אוכמניות כמו מס ‘1 בפעילות נוגדת חמצון לעומת 40 פירות וירקות אחרים. אוכמניות גבוהות בויטמינים ומינרלים ועוזרים לשמור על בריאות הגוף ולהיאבק במחלה.

דובדבנים

דובדבנים הם גבוהים נוגדי חמצון וויטמינים לתת לגוף רמה גדולה של הגנה מפני מחלות. דובדבנים, על פי UMMC, הם פרי מעולה לשמור על תפקוד בלוטת התריס.

עגבניות

עגבניות הן מקור מצוין לסלניום, שנחשב טוב עבור בלוטת התריס על ידי ויסות תפקוד ושיפור תפקוד החיסון הכללי של הגוף, על פי אוניברסיטת אורגון. סלניום מסייע לווסת את הפעילות של הורמון בלוטת התריס ומנטרל מולקולות לא יציבות בגוף, על פי בית הספר לרפואה של הרווארד.

קישוא

סקווש הוא ירק כי הוא גבוה נוגדי חמצון, על פי UMMC, הוא טוב עבור בלוטת התריס, כפי שהוא עשוי לעזור עם בלוטת התריס underactive. יוד נמצא סקווש, בלוטת התריס שלך דורש יוד לתפקד כראוי. אם אתה חסר ביוד בלוטת התריס שלך אין את אבני הבניין לעשות הורמון בלוטת התריס.

אבץ הוא מרכיב עיקרי חשוב כי חשוב בלוטת התריס נמצא אפונה. על פי אתר האינטרנט נשים לנשים, מחסור באבץ שכיח יותר אצל נשים עם יתר פעילות בלוטת התריס, או פעילות יתר של בלוטת התריס, כי עודף הורמון הורמון בגוף מגביר את חיסול האבץ בשתן.

אפונה