סכנות בריאותיות של פנטרמין

סקירה כללית

Phentermine הוא תוספת תרופות בשימוש יחד עם דיאטה ופעילות גופנית כדי להפחית את משקל כאשר אתה שמן. הספרייה הלאומית לרפואה אומרת כי מינון טיפוסי הוא 37.5 מג של פטרמין (1 כמוסה) מדי יום לפני ארוחת הבוקר או 1 עד 2 שעות לאחר ארוחת הבוקר. ישנם סכנות בריאותיות ספציפיות הקשורות phentermine של המשתמשים אשר צריכים להיות מודעים.

יתר לחץ דם ריאתי

הספרייה הלאומית לרפואה אומרת כי לחץ דם ריאתי הוא מצב שבו כוח לחץ הדם כנגד כלי הדם הריאה שלך הוא גבוה מאוד. מצב זה דווח עם שימוש phentermine. הסימפטומים של מצב זה כוללים קוצר נשימה, כאבים בחזה לסירוגין (אנגינה pectoris), התעלפות (סינקופה) ואת הרגל או הרגליים נפיחות. הקליניקה של Mayo אומרת שאתה יכול לפתח עייפות, גוון כחול (ציאנוזה) לעור שלך ודופק מהיר מאוד (טכיקרדיה), כמו גם; מגוון רחב של תרופות מסוגלות לטפל ביתר לחץ דם ריאתי. מרחיבי כלי דם כגון epoprostenol להרחיב את כלי הצרה שלך כדי לאפשר זרימת דם נוספת באמצעות כלי שלך. אנטגוניסטים לקולטן אנדותלין כגון bosentan לחסום את היכולת של האנדותלין (חומר שמגביל את כלי הדם שלך) מחייב לקולטן שצוין. Abrisentan, כמו bosentan, גם מקדם התרחבות כלי הדם.

מחלות לב שסתום

Phentermine יכול להגביר את הסיכון לפתח מחלות שסתום לב. תיאור העבודה של שסתומי הלב שלך הוא להסדיר את הדם זורם דרך הלב שלך. לפעמים, שסתום זה עשוי להיות מסויד. במקרים אחרים, זה יכול להיות חלש ולשבש את הכיוון של זרימת הדם של הלב שלך. על פי המכון הלאומי לבריאות הלב והדם, תסמינים של מחלת לב שסתום הלב כוללים עייפות, בעיות נשימה ונפיחות בבטן, בקרסוליים וברגל. לפעמים, אתה עלול לחוות כאב בחזה, פעימות לב לא סדירות, סחרחורת או התעלפות. הרופא שלך יכול לרשום תרופות לטיפול או למנוע אי ספיקת לב, לחץ דם גבוה, כולסטרול גבוה ודופק לא סדיר. במקרים חמורים, הרופא שלך עשוי להמליץ ​​על שסתום הלב שלך יתוקן או יוחלף.

סכנות בריאותיות אחרות

הספרייה הלאומית לרפואה אומרת כי phentermine יכול גם לגרום יובש בפה, רעידות, בעיות שינה, חוסר מנוחה, כאב ראש וסחרחורת. הסיכונים הבריאותיים האחרים של Phentermine כוללים שלשולים ועצירות: חשוב לדעת כי פנתרמין קשור לאמפטמינים, תרופה ממריצה שפועלת על המוח ועל חוט השדרה (מערכת העצבים המרכזית). כמו אמפטמינים, יש פוטנציאל להתמכרות ולהתעללות. בעיות שינה ועצבנות הם כמה סימנים של התעללות פנטרמין.