ללא תשלום

סקירה כללית

הקומטבול הוא כדור כדורית כבד עם ידית. זה בדרך כלל עשוי ברזל, והוא עשוי לשמש במגוון של תרגילי משקולות משקל. את kettleball אינו מחליף dumbbells, אלא ספקים חינם שלך משקל תרגילים לתת לך כמות גדולה יותר של הרמת משקולות לבצע. נקוט זהירות בעת שימוש בקטמבול בפעם הראשונה, כאשר הפלתו עלולה לגרום לנזק או לפציעה.

הספרה 8

הדמות הקומטבולית 8 מכוונת את שרירי הבטן. שרירי הליבה האלה מהווים את הבסיס הבסיסי של הרבה כוח, ולכן עבודה את abdominals עלול לגרום לעלייה במשקל תרגילים אחרים. לעמוד עם kettleball בין הרגליים שלך להתכופף מעט, כך שתוכל להגיע kettleball. הרם את kettleball עם שתי הידיים, ולהישאר כפוף עם משקל בין הרגליים. התחילו להעביר את הקומטבול ביד אחת לאחרת בזמן שאתם מעבירים אותה בדמות סביב רגליכם. זה לא משנה באיזה כיוון אתה בוחר להתחיל, או אם אתה מתחיל על ידי העברת kettleball מול או מאחורי הרגליים.

חזית סקוואט

סקוואט הקדמי של הקוטבאל הוא תרגיל מורכב, כלומר הוא כולל תנועה מיותר ממפרק יחיד. בעוד תרגילי מתחם אינם מכוונים לשריר בודד כמו תנועות מבודדות לעשות, הם מספקים יתרונות כוח כולל גדול יותר ואת היתרונות שריר הצמיחה. הקדמי סקוואט בפרט עובד השרירים הרגליים מאחור. כדי לבצע את squat, להחזיק את kettleballs קרוב לחזה שלך. לעמוד עם הרגליים כרוחב הכתף בנפרד, וכופף את הברכיים תוך שמירה על הברכיים על הרגליים. התנועה צריכה להרגיש כאילו אתה יושב על כיסא נמוך. כאשר הירכיים שלך לעשות זווית של 90 מעלות עם הרגליים התחתונות, להשהות לרגע ולאחר מכן להאריך את הרגליים שלך עד שאתה זקוף. בצע שש עד שמונה חזרות לכל סט של שניים עד שלושה סטים.

שורה קטלמבול

שורה kettleball הוא תרגיל המתחם שמטרתו בעיקר את השרירים בגב ובכתפיים, אבל גם זן שרירי הזרוע שלך. אתה יכול לבצע את השורה או עם שני kettleballs – אחד בכל יד – או עם אחד kettleball עושה יד אחת בכל פעם. עם שני kettleballs, אתה יכול אפילו לבחור לחתוך כל זרוע בו זמנית או חלופי בין הזרועות. הבחירה שלך היא עניין של העדפה אישית המבוססת על מספר kettleballs זמין לך, אבל ייתכן שתרצה לשנות את האימון בין כל שלוש חלופות לתת שגרת שלך יותר מגוון. כדי לבצע שורה של שתי זרוע, להתכופף מעל תוך שמירה על הגב ישר שלך ואת הברכיים מעט להתכופף. החזק את שני kettleballs בזמן שהם על הקרקע. בלי להרים את הגב או להאריך את הברכיים, למשוך את שני kettleballs עד החזה שלך כאילו היית חתירה סירה. להנמיך את kettleballs לתנוחות ההתחלה שלהם, לחזור על התנועה שש עד שמונה פעמים 2-3 קבוצות. החלף בין זרועות או להרים רק אחד kettleball בכל פעם כדי לבצע את גרסאות שורה.