כיף משחקי כדורסל לשחק לבד

סקירה כללית

אם יש לך קצת זמן על הידיים שלך, לתפוס את הכדורסל ואת הראש החוצה אל שביל הגישה שלך כדי לתרגל כמה מיומנויות עם משחקים בודדים תרגילי. אל תשתמש בבדידות כתירוץ לא לצאת ולשחק. אתה יכול להתחרות נגד עצמך ולנסות להכות רשומות שלך עם המשחקים האלה אדם אחד.

מקציפים את הפרו

במשחק הזה ירי בודדים אתה מתחרה נגד שחקן מקצועי דמיוני. בגלל שגיאות לפגוע הציון שלך יותר מוצלח יריות לעזור לו, אתה חייב לצמצם את מספר יריות אתה מתגעגע לנצח. בגין על ידי ירי לזרוק חינם. אתה מקבל נקודה אחת אם אתה עושה את זה, אבל אם אתה מתגעגע, הפרו הדמיוני מקבל שלוש נקודות. בצע את לזרוק חופשי עם יריות לקפוץ מחוץ לנתיב לזרוק חינם. כל זריקה ירה אתה מרוויח לך נקודה אחת, אבל כל אחד אתה מתגעגע מרוויח שתי נקודות עבור המקצוענים. עקוב אחר הציון שלך ואת הציון של פרו דמיוני. אם אתה יכול להגיע 21 נקודות לפני המקצוען, אתה מנצח.

חמש בשורה

מטרת המשחק היא לנוע רחוק ככל האפשר מן הסל. להתחיל 6 מטרים מן הסל. אתה חייב לעשות חמש יריות בשורה לפני שתוכל לנוע צעד אחד קדימה מן הסל. המשך לנוע צעד אחד הלאה מן הסל עם כל חמש יריות עשה.

מיקאן מקדחה

המשחק הזה לוקח את שמו מן היכל התהילה של כדורסל שחקן ג’ורג ‘מיקאן. הגדר טיימר ל -30 שניות. התחל את הזמן ולאחר מכן התחל לירות layups. לחלופין, הירי בין הימניות השמאליות בצד שמאל של הסל ולייפות הימנית בצד הימני של הסל. קח ריבאונדים שלך ולירות את layups ברציפות. לספור את מספר layups שתבצע לפני טיימר הולך. לראות אם אתה יכול לנצח את המספר הזה על הניסיון השני או השלישי.

מסביב לעולם

אתה יכול לשחק במשחק הזה ירי קלאסי על ידי עצמך להתאמן ירי מאתרים קשים. התחל לירות מצד אחד של הסל ולאחר מכן לעבור למיקום חדש עם כל ירייה מוצלחת. אתה יכול לירות ממיקומים שונים בצורת קשת סביב המפתח או לסמן מיקומים שונים ברחבי בית המשפט שדרכו להתקדם. אם אתה מתגעגע זריקה בהתקדמות, אתה מקבל עוד הזדמנות אחת לשקוע או שאתה חייב להתחיל את המשחק מעל.