כיף משחקים חוצות לילדים

סקירה כללית

ילדים בגיל הגן נהנים לשחק בחוץ. בשלב זה, הילד שלך הוא בגיל שבו היא נהנית בדרך כלל אינטראקציה עם ילדים אחרים והוא לומד איך להיות ספורט טוב. עודד אותה לשחק בחוץ על בסיס קבוע טוב להתפתחות הפיזית והרגשית שלה. להסתבך עם הזמן שלה בחוץ על ידי הגדרת כמה משחקים חוצות לשחק ביחד.

וריאציות תג

תגית מסורתית, תג הפוכה תג תג פעמון הם משחקים לילדים בגן ליהנות. בנוסף לתג מסורתי, הפעל תג הפוך שבו הילד “הוא” נרדף על ידי הילדים האחרים. עבור תג snack, לבחור ילד אחד להיות הראש ואחד להיות הזנב של הנחש. שאר הילדים מתחברים בין הראש לזנב, מניחים את ידיה על ירכיו של השחקן מלפנים. צועק, “לך, “וכולם רצים. מטרת המשחק היא של הראש כדי לקבל את הזנב ללא קו הנחש מתפרק. כאשר הראש מקבל את הזנב, הזנב הוא המנהיג החדש וכולם נעים בשורה.

מכשולים בחוץ

הקמת מסלול מכשולים לילדים צעירים היא דרך לעודד אורח חיים פעיל ופעילות גופנית מכוונת, ממליצה על אוניברסיטת אילינוי באורבנה-שמפיין. השתמש חפצים ביתיים וציוד לשחק בחוץ כדי להגדיר קורס מתאים רמת המיומנות של הילד שלך. סדר חישוקים פלסטיק לקפוץ פנימה, שקופיות לרדת למטה קונוסים לרוץ. הזמן את הילד ולעודד אותו לעבור את הקורס מהר יותר בכל פעם כדי לנצח את הרשומה. לרוץ דרך הקורס עצמך ולתת לו זמן.

משחקי אופניים

אם הילד בגיל הגן שלך נהנה לרכוב על אופניים, לשחק את המשחקים האלה איתה לבד, או להזמין קבוצה של חברים על מנת לפתח מיומנויות רכיבה על אופניים ולקבל קצת תרגיל. הילדים יכולים לשחק את המשחקים האלה על אופניים עם או בלי הכשרה גלגלים. הגדר קורס אופניים פשוט באמצעות קונוסים וקרקרים מרובעים. מטרת המשחק היא לרכוב דרך הקורס מבלי לגלגל מעל קרקרים. כדי לשחק עוד משחק אופניים, לצייר קווי מקבילים במרחק של חמישה עד חמישה סנטימטרים זה מזה, מעקם את השורות בעדינות כדי לדמות כביש. תנו לילדים לנווט בקורס מבלי לרכוב מחוץ לשורות. תמיד לוודא ילדים רכיבה על אופניים מצוידים קסדות בטיחות.

דלי של כיף

דלי כרוב הדלי הוא וריאציה על כדורסל. לשחק עם הילד שלך או להזמין כמה חברים להצטרף להצטרף הכיף. שים שני דליים לפחות 20 מטרים זה מזה ולתת כל צוות או אדם כוך. מטרת המשחק היא לקבל 10 נקודות על ידי הצבת beanbag שלך בדלי של היריב. תעשו את זה מאתגר יותר על ידי לא לאפשר לילד שלך לרוץ עם beanbag, אלא לעודד את יכולת הזריקה שלו על ידי שיש לו לזרוק את beanbag כדי השותף שלו או לזרוק אותו בדלי עצמו.