היתרונות הבריאותיים של hooping הולה

סקירה כללית

חישוק הולה, או פשוט “חישוק”, הוא דרך מהנה וחסכונית ליצור יתרונות בריאותיים, והיא מתוארת על ידי הגברת הראשונה מישל אובמה כפעילות לקידום בריאות הילדים. עם זאת, חישוק הוא לא רק לילדים. על פי מאמר במגזין “טיים” מאת קתרין שאריק, יותר ויותר מבוגרים מרימים את החישוק לתרגילים ולבריאות בריאותית מתמשכת.

הליבה חיזוק שריר גוון

החלקות החוזרות, החוזרות על עצמן, הקשורות בחוליות הולה, מחזקות את שרירי הליבה ואת הטון בגוף. חישוק עובד על 30 השרירים בתוך הליבה של הגוף ומסביב, על פי דיאנה Defries, מייסד Hoopswhirled, לונדון, אנגליה מבוססי חישוף הקשורות העסק. ישנן עדויות אנקדוטיות המציעות כי חישוק יכול לחזק את השרירים שלך מייצב גב נמוך ויכול לעזור לכל אחד עם היסטוריה של כאבי גב. חישוק הרכבות לא רק את הליבה שלך, אלא גם את הגפיים התחתונות והתחתונות. זה גם עוזר לך לפתח תחושה של מודעות הגוף ודימוי עצמי חיובי. חישוק יכול לעזור לילדים בעלי מודעות עצמית או לילדים ביישנית על השתתפות אתלטית להתגבר על פחדיהם ולהשיג יתרונות בריאותיים.

סיבולת לב וכלי דם

קתרין שאריק, ב “זמן”, אמר כי במונחים של קלוריות שנשרפו, שעה אחת של חישוק אינטנסיבי הוא שווה לרוץ שעה על הליכון. חישוק הוא פעילות בעלת השפעה נמוכה שיכולה לעזור לך לווסת את משקל הגוף ולבנות סיבולת לב וכלי דם. על פי BodyByDesignOnline.com, תרגיל הקשורים חישוק עוזר לך לבנות את היכולת האירובית שלך על ידי הפיכת הגוף שלך לעבוד קשה על החמצן שלה. לדברי רון קלינט ב- Hooping.org, משקלו של החישוק שלך קובע, במידה מסוימת, את רמת האימון האירובי שאתם חווים כאשר אתם חישוקים. ככל שמצית את החישוק, קובע קלינט, כך יידרשו יותר אנרגיה כדי להוציא לכל סיבוב, שהוא מאמין שיספק אימון אירובי טוב יותר.

בריאות משותפת משופרת

האופי הריתמי, המתנדנד של חישוק, מסייע לגייס את המפרקים, במיוחד את מפרקי עמוד השדרה. כירופרקטורים ושאר מתרגלי רפואה ידניים מעמידים את היתרונות של גיוס משותף רגיל כשיטה להשגת בריאות משותפת אופטימלית, וחישוק הוא תרגיל פשוט ויעיל לעשות בדיוק את זה. כאשר אתה חישוק, אתה מציג תנועה לתוך עמוד השדרה שלך המסייע להעביר חומרים מזינים לתוך הדיסקים הבין-חולי. הגדלת המודעות של הגוף ואת יציבה משופרת הקשורים חישוק מסייע לאזן את טונוס השרירים ולהפחית בלאי מיותר על המפרקים שלך, לעזור לך להימנע מבעיות גב.