היתרונות הבריאותיים של משאיר עלים

סקירה כללית

Banaba, הידועה מדעית בשם Lagerstroemia, הוא עץ פורח כי הוא יליד הפיליפינים והודו, שם הוא שימש במשך אלפי שנים כטיפול בבעיות עיכול, דלקת כליות וסוכרת. המדריך הרפואי בריאות מדווח כי banaba יכול לגדול עד 30 מטרים גבוה, לייצר ורוד ו אזוביון פרחים ועלים כי הם 3 אינץ ‘רחב על ידי 7 ס”מ אורך. עלים banaba משמשים לעתים קרובות בהכנות צמחים, כפי שהם מציעים יתרונות בריאותיים. מאז banaba אינו גדל ברוב חלקי העולם, זה נלקח כתוספת תזונתיים. לעולם אל תטפל בכל מצב רפואי עם עלה בנבה, וקבל אישור מהרופא שלך לפני שתוסיף אותו לשגרה שלך.

בקרת סוכר בדם

עלים של בנבה מכילים תרכובת הקרויה חומצה קורוזולית, אשר זוהתה כאחת הסוכנויות העיקריות להשפעת הגלוקוז של בנבה. על פי מחקר שפורסם בגיליון אפריל 2008 של “Diabetes Research and Clinical Practice”, חומצה קורוזולית מסייעת לגוף לשבור סוכרים ופחמימות ולשלוח אותם לגוף כאנרגיה באמצעות תהליך המכונה גליקוליזה. מידע על סמים באינטרנט (DIO) מסביר כי חומצה קורוזולית גם עוזר לתקן את הקשר בין אינסולין קולטנים אינסולין, להקל על הבעיה של עמידות לאינסולין. ההשפעות של Banaba על עמידות לאינסולין לעשות את זה עשב של עניין בטיפול בהשמנה גם כן.

טיפול בסרטן

חומצה קורוסולית ב banaba משאיר גם תורם לטיפול בסרטן. חוקרים מבית החולים צ’נג-אי בשנחאי, סין, בדקו חומצה קורוזולית נגד תאי סרטן צוואר הרחם. התוצאות, שפורסמו בגיליון נובמבר 2009 של “מכתבי סרטן”, מראות שחומצה קורוזולית מגרה את שחרורם של אנזימים של תאים סרטניים, וכתוצאה מכך מוות של תאים סרטניים. לא רק חומצה קורוזולית הוצגה יעילה נגד תאים סרטניים צוואר הרחם, אבל דוחות DIO כי סרטן הדם, סרטן השד ותאי סרטן הכבד רגישים גם לפעולה שלה.

תסמונת מטבולית

תסמונת מטבולית מוסברת על ידי איגוד הלב האמריקאי כקבוצה של תנאים שאדם עלול להגביר את הרגישות למחלות לב ושבץ. תנאים אלה כוללים לחץ דם גבוה, השמנת יתר, כולסטרול גבוה וטריגליצרידים ודלקת. חוקרים מאוניברסיטת הנשים של מוקוגאווה בנישינומייה, יפן בדקו תמצית עלים של בנבה כנגד כמה תנאים של תסמונת מטבולית. החוקרים גילו כי עד תום 10 שבועות של טיפול, הורדת לחץ הדם, חילוף החומרים של השומן מנורמל, ורמות הדלקת של הגוף ירדו, כך עולה ממחקר שפורסם בגיליון 25 בנובמבר 2006 של “מדעי החיים”.