עובדות על כדורגל לילדים

סקירה כללית

בזכות ההיסטוריה הארוכה של המשחק, הכדורגל הפך להיות הספורט הפופולרי ביותר בעולם. מיליוני אנשים ברחבי העולם צופים בתחרויות הגדולות, וכוכבי כדורגל הופכים לסלבריטאים בינלאומיים ענקיים. ילדים רבים ברחבי העולם לשחק כדורגל, כי זה יחסית פשוט לשחק על רמה מתחילים – וזה כיף.

מקורות

אף אחד לא יודע בוודאות מי המציא כדורגל, או מתי. על פי התאחדות הכדורגל הבינלאומית של Fédération International, יש כיום ראיות לכך שאנשים בסין היו יכולים לשחק משחק דומה לכדורגל לפני יותר מ -2,000 שנה. עם זאת, כדורגל מודרני עקבות המוצא שלה בחזרה לאנגליה של ימי הביניים. הכפר משחק תחרויות הכדור לאט התפתח ספורט מאורגן יותר על ידי המאה ה -19.

כללים

התאחדות הכדורגל החדשה שהוקמה לאחרונה כתבה את כללי הכדורגל הרשמיים הראשונים בשנת 1863. אסוציאציה זו עדיין שולטת היום בכדורגל האנגלי. הכללים השתנו עם השנים, אבל המשחק הבסיסי הוא עדיין אותו דבר.

פיפ”א

Fédération Internationale דה כדורגל האגודה, הידוע בכינויו פיפ”א, הוא הגוף השולט של התאחדות הכדורגל. פיפ”א מארגנת ומסדירה את כל תחרויות הכדורגל העיקריות בעולם. כמו כן יש שליטה על כל השינויים הכלל.

כדורגל או כדורגל?

כדורגל ידוע כדורגל בכל רחבי העולם. בצפון אמריקה, לעומת זאת, המילה כדורגל משמש כדי למנוע בלבול עם פוטבול אמריקאי כפי שיחקו בכדורגל הליגה הלאומית, או NFL.

כדורגל הוא הספורט הפופולרי ביותר בעולם. על פי נתונים שפורסמו באתר האינטרנט העצמאי, לפחות 260 מיליון אנשים צפו בכדורגל גביע העולם בכדורגל 2006 בשידור חי בטלוויזיה. לשם השוואה, כ 98 מיליון אנשים צפו 2006 סופרבול.

גביע העולם הוא תחרות הכדורגל הגדולה והחשובה ביותר. זוהי תחרות בינלאומית, כאשר כל צוות מייצג את האומה שלו. לכל מדינה בעולם יש גם תחרויות לאומיות משלה בין מועדונים. כדורגל הופיע לראשונה במשחקים האולימפיים בשנת 1908.

רבים רואים ברזילאי בשם פלה להיות שחקן הכדורגל הכי גדול בכל הזמנים. עם זאת, אחרים טוענים כי דייגו מראדונה, קשר התקפה מארגנטינה, היה טוב כמו פלה.

מדי שנה, פיפ”א שמות אחד שחקן העולם של השנה. זה לטעון את ההכרה הגדולה ביותר כי שחקן כדורגל בודד יכול לקבל במהלך הקריירה שלו משחק.

שחקני כדורגל יכולים לעשות הרבה כסף. כוכבי כדורגל מרוויחים הרבה מהמועדונים שלהם, והם עושים אפילו יותר מעסקי חסות ופרסום. על פי אתר האינטרנט Daily Daily Online, ליונל מסי, שחקן FIFA לשנת 2009, הרוויח יותר מ -41 מיליון דולר בשנת 2009 לבדו.

פּוֹפּוּלָרִיוּת

תחרויות

שחקן נהדר

פרסים שחקן

כֶּסֶף