משחקי משפחה לפיקניק הכנסייה

סקירה כללית

כפי שאתה מתכנן הפיקניק הכנסייה שלך, לשקול את כל הגילאים של אלה יהיו שם. בחר משחקים עבור קבוצות גיל שונות. הפיקניק של הכנסייה מספק הזדמנות אידיאלית לקרב משפחות כאשר הן צוחקות ומשחקות יחד. גם אנשים שבוחרים לא להשתתף באופן פעיל יכול להיות בצד השני מריעים אחרים.

ביצים במירוץ סל

הביצים במרוץ סל מסייע ללמד כיצד לאזן את התיאום ואת המהירות. יש משפחות בשורה על צד אחד של סמן. אתה רוצה לוודא את כל המשפחות הם אפילו, אז אם משפחה אחת יש חמישה אנשים ועוד יש רק שלושה, לתת למשפחה קטנה “ללוות” חבר של המשפחה הגדולה. במרחק של כ -30 מטרים משם, במקום שולחן עם סלים עם שם משפחה של כל משפחה. כל אחד מבני המשפחה יקבל ביצה קשה, והמשפחה תשתף בכף מרק כדי לשאת את הביצים. אחרי שאתה מכריז, “מוכן, בחר, לך!” החבר הראשון של כל משפחה יישא את הביצה שלה בכף ויפקיד את הביצה בסל. ברגע שהיא חוזרת עם הכף, החבר הבא של המשפחה יישא את הביצה שלו לסל בכף. המשפחה הראשונה למלא את סל ביצה המשפחה זוכה במירוץ.

ציד עיוור ואחזור

ציד עיוור ולהביא הוא לא רק כיף, זה מלמד איך לעבוד כצוות. אתה צריך שניים או שלושה צוותים, עם חבר אחד על כל קבוצה מכוסות. קו את חברי הצוות למעלה בצד אחד של הקו. לזרוק כדור קטן או beanbag לתוך אזור המשחקים. צוות אחד בכל פעם צועק כיוונים, בעוד את העיניים מכוסות של שניהם או כל שלושת הצוותים לחפש את הכדור. ברגע שמישהו מוצא את הכדור, הוא מקבל הוראות להחזיר אותו לקבוצה. אז האדם הבא על כל צוות הוא מכוסות, ואת לצוד ולהביא מתחיל שוב. בכל פעם שאדם מכוסה עיניים מביא את הכדור בחזרה לקבוצה, הקבוצה הזאת מרוויחה נקודה. הקבוצה עם רוב הנקודות אחרי כל אחד יש פנייה מנצח את המשחק.

כדורעף שמיכה

כדורעף כדורעף מסייע ללמד עבודת צוות והוא טוב לצחוק. אתה צריך שתי קבוצות עם מינימום של ארבעה שחקנים בכל צד, כדורעף, רשת ושתי שמיכות גדולות. חברי הצוות יכולים רק להחזיק את השמיכה ואת אף פעם לא צריך לגעת בכדור. מניחים את כדורעף באמצע אחת השמיכות. כדי לשרת את הכדור, חברי הצוות חייבים להוריד ולהרים את השמיכה, אשר צריך לשלוח את הכדור לאוויר. אם זה עובר על הרשת, הקבוצה השנייה חייבת לתפוס את הכדור בשמיכה שלה. אם הקבוצה לא תופס את הכדור בשמיכה, הצוות השני מקבל נקודה. אם לאחר שלוש ניסיונות הקבוצה לא תוכל להשיק את הכדור מעל הרשת, הקבוצה השנייה תקבל את השירות.