מזונות אשר מגבירים את סינתזת החלבון

סקירה כללית

סינתזת חלבון מתרחשת כל הזמן בגוף האדם כמו רקמת שריר נשברת למטה בונה. אתגר השרירים שלך עם אימון אימון התנגדות נגרמת נזק לרקמות יותר, יצירת אפקט אנבוליים, או שריר הבניין. אבל ללא חומרי הזנה נאותים כדי סינתזה חלבון, השרירים פשוט לא יכול להתאושש מהר מספיק כדי לתמוך באימונים תכופים אינטנסיבי. מספר מזונות עשירים בחלבון מכילים את החומרים המזינים הדרושים להתאוששות השרירים ולצמיחה.

עוֹפוֹת

עוף, תרנגול הודו ועופות אחרים מכילים חלבונים, אשר הגוף שלך נשבר לתוך חומצות אמינו באמצעות עיכול. חומצות אמינו אלה כונן את תהליך סינתזת החלבון. “דיאטה Abs” על ידי דוד Zinczenko ממליץ עוף עופות אחרים כי הם מקורות רזים של חלבון זה יכול בקלות להיות מותאם לכל ארוחה.

דג

מלבד תכולת החלבון הטבעי, הדגים מכילים גם את חומצת השומן החיונית הידועה בשם אומגה -3, אשר תורמת לשריפת שומנים, מפחיתה את הדלקת ומסייעת לשמור על איזון הורמונאלי בריא, על פי “מהדורת השרירים והכושר 2010”: The Ultimate Supplement Handbook . דגים גם הם גבוהים L-arginine, חומצת אמינו הידועה סינתזת חלבון.

ביצים

ביצים הן מקור מצוין לחלבון המעכל בקלות בגוף האדם. גבוה בחומצות האמינו הקריטיות מסועפות, ביצים מייצגות את תקן הזהב של בחירות חלבון שלם, על פי “תוספי 101” על ידי ג ‘ים סטופני, Ph.D. ביצים גם להכיל כמות בריאה של L- ארגנין ושומנים monounsaturated התומכים בבניית שריר וירידה במשקל.

מַחלָבָה

דל שומן חלב מומלץ דיאטות שריר בניית שריפת שומן בגלל איכות גבוהה חלבונים זה מכיל. חלבון מי גבינה מתעכל במהירות כדי להגביר את סינתזת החלבון, אומר ג’רי בריינום ב”אנטואליה טבעית “. חלבון קזאין, מרכיב נוסף של חלב, מאט התמוטטות שרירים תומך גם סינתזה חלבון, דוחות “יתרונות מורחבת” על ידי קימברלי ג ‘יי Retzlaff.

ארוחה ארוכת שנים בדיאטות בניית שריר, סטייק מכיל חומצות אמינו מחלבון מן החי. הוא מכיל גם חומרים אנאבוליים באופן טבעי כגון קריאטין וחומצה ארכידונית, אשר להגביר את סינתזת החלבון. חתכים תחתון של סטייק, כגון סינטה העליון, לעשות תוספות מצוינות לתזונה שריר הבניין שלך, על פי “החשודים הרגילים” על ידי ירדנה בראון.

סטֵייק

כליות, שחור, פינטו, garbanzo ושאר שעועית לעזור להגביר את הסינתזה חלבון בגלל התוכן החלבון הגבוהה שלהם. המחשבה שהם לא תמיד מספקים מקור שלם של חומצות אמינו חיוניות, שעועית יכולה לספק דחיפה בבניית שריר כאשר מזווג עם אורז חום. עבור צמחונים, שילוב זה משיג אספקה ​​מספקת של חומצות אמינו להשלים עבור סינתזת החלבון. בנוסף, שעועית לספק בריא פחמימות גליקמי נמוך כדי להאיץ את ההתאוששות השריר.

שעועית

שקדים, בוטנים, פיסטוקים, אגוזי מלך וגרעיני חמניות תומכים גם בסינתזת החלבון. מלבד התוכן שלהם חלבון, הם מכילים חומצות שומן חיוניות התומכות רמות טסטוסטרון בריא. הורמונים אנאבוליים כגון טסטוסטרון ישירות סינתזה חלבון ההדק בתאי שריר, על פי Brainum.

אגוזים וזרעים