יתרונות עיסוי כף הרגל

סקירה כללית

עיסוי כף הרגל כבר התאמן בתרבויות רבות במשך מאות שנים כדי לקדם בריאות ורווחה. כיום, עיסוי נחשב רפואה משלימה ואלטרנטיבית בשימוש על ידי מיליונים כדי להקל על הכאב, להפחית מתח וחרדה, לשקם פציעות לשפר את הבריאות הכללית. הנוהג של עיסוי כף הרגל הרגל כרוך הפעלת לחץ על נקודות ספציפיות על הרגליים כדי להשפיע על חלקים שונים של הגוף. בין אם אתה עושה זמן עיסוי עצמי לאחר יום ארוך או ראש לספא לפגישה עם רפלקסולוג מוסמך, זה לא יהיה רק ​​את הרגליים לקצור את היתרונות.

שקט ורוגע

עיסוי הרגליים יכול להקל על החרדה ולהביא למצב של הרפיה עמוקה. נקודה חשובה אחת ממוקמת על שתי הרגליים היא רפלקס מקלעת השמש. מקלעת השמש היא מעין מחסן קטן שבו כל הלחץ שלך מאוחסן. כאשר נקודת מקלעת השמש נלחצת, הלחץ משתחרר והגוף מתחדש.

שיפור זרימת הדם וניקוי

הדם המופץ דרך הגוף אחראי על העברת חמצן ותזונה לתאי הגוף. הדם גם מנקה פסולת ורעלים מהגוף. בגלל זרימת הדם הופך מוגבל כאשר הלחץ נמצא, עיסוי כף הרגל יכול להיות מועיל כפי שהוא מוריד מתח ומאפשר את זרימת הדם לזרום ללא הפרעה.

איזון והרמוניה

הומיאוסטזיס הוא כאשר כל המערכות של הגוף פועלים בהרמוניה אחד עם השני כדי להביא למצב של איזון. עיסוי כף הרגל יכול לעודד הומאוסטזיס, כך בריאות טובה ניתן להשיג.

אנרגיה והתחדשות

עיסוי כף הרגל הוא משקם בכך שהוא מקנה את האנרגיה המקלט. כאשר הרגל הוא שפשף וממולא, כל האלמנטים של עיסוי כף הרגל לבוא יחד כדי להביא אנרגיה לגוף. על פי תיאוריות של רפלקסולוגיה, עיסוי כף הרגל משחרר כל חסימה שיכולה לעצור אנרגיה שאמורה להיות זורמת דרך הגוף באופן חופשי.

גירוי של רפלקסים בכפות הרגליים באמצעות עיסוי היא פעולה שבוצעה כדי להביא הרפיה וריפוי. מרגיע את הגוף באמצעות עיסוי כף הרגל עשוי למנוע את ההשפעות המזיקות של מתח מלקחת מחיר על הגוף. עיסוי כף הרגל הרגיל יכול להציע הגנה מפני מחלות רבות הקשורות ללחץ.

שיפור החסינות

כאשר ניתנת השותף שלך, עיסוי כף הרגל יכול ליצור את ההגדרה לערב רומנטי. שפשוף הרגליים הוא חושני, מרגיע, מטפח ואוהב, וזו דרך נפלאה להראות לבן הזוג שלך אכפת לך ממנו.

אושר חושני