יתרונות בריאותיים של שקדים גולמיים

סקירה כללית

אגוזים, במיוחד שקדים גלם, לעשות חטיף טעים ובריא. הם עשירים בויטמינים, מינרלים, חלבונים, שומנים בריאים ונוגדי חמצון. איגוד הלב האמריקני ממליץ לאכול ארבע מנות של אגוזים בשבוע עבור היתרונות הבריאותיים הטובים ביותר. שמור שקדים גולמיים על היד עבור דחיפה אנרגיה בריאה. קומץ קטן יכול לעזור לך למנוע השפל אנרגיה אחר הצהריים. החלף קרוטונים וגבינת שומן מלאה בסלט שלך עם קומץ שקדים גולמיים. מוסיפים כמה שקדים ליוגורט או גלידה לקרע בריא.

בריאות הלב וכלי הדם

הוספת שקדים גלם לתזונה שלך יניב יתרונות בריאותיים רבים. שקדים גולמיים מלאים בשומנים בריאים. בעוד שהם מכילים כמות קטנה של שומן רווי, רוב השומן בשקדים הוא שומן חד בלתי רווי, אשר ידוע ביכולתו לקדם את רמות הכולסטרול הבריאותי לבריאות הלב וכלי הדם. אגוזים לשחק תפקיד בהורדת רמות הכולסטרול, במיוחד כאשר אתם אוכלים אותם במקום חטיפים בריאים פחות כמו צ ‘יפס תפוחי אדמה או עוגיות. הרווארד בית הספר לרפואה עולה כי היתרונות של כולסטרול הם אפילו יותר כאשר אתה משלב אגוזים עם מזונות בריאים אחרים. הרווארד קובע כי גברים יכולים להפחית את הסיכון לחוות אירוע קרדיווסקולרי על ידי אכילת אגוזים באופן קבוע.

עצמות חזקות

שקדים לעשות חטיף גדול כי הם מקור טוב של סידן, מגנזיום וזרחן. חומרים אלו הם חיוניים לשמירה על העצמות והשיניים בריא וחזק. רק 1 ounceof אגוזים מכיל 8 אחוז הצריכה היומית של אשלגן, 20 אחוז מהצריכה היומית המומלצת של מגנזיום ו 14 אחוז של הזרחן שאתה צריך. מחסור של חומרים מזינים אלה עלולים לגרום לאוסטיאופורוזיס, בעוד צריכת נאותה מונעת את מחלת העצם הניוונית. מגנזיום חשוב במיוחד לבריאות העצם משום שהוא מסייע לווסת את רמות הסידן וויטמין ד.

בקרת משקל

כולל שקדים גלם לתזונה בריאה שלך עשוי לעזור לך למנוע עלייה במשקל. שקדים מכילים שלושה גרם של סיבים תזונתיים, עם 0.5 גרם בצורה של סיבים מסיסים. סיבים עשוי להיות מועיל בשליטה על המשקל שלך, כי זה עוזר לשמור אותך מלא בין הארוחות. סיבים מסיסים שומר על תנועות המעי הרגיל שלך, סיבים מסיסים צורות ג ‘ל עבה במעיים שלך המסייע לשמור על השובע. השומן והחלבון בשקדים מקדמים גם שביעות רצון. שמור על חטיף שלך קומץ קטן ליום, עם זאת, מאז יותר מדי שומן וקלוריות יכול לגרום לעלייה במשקל.