הגבה טיפים grooming לגברים

סקירה כללית

בעוד גבות טיפוח ועיצוב קשורה יותר עם נקבות, גברים לעתים קרובות לעשות מה שהם יכולים כדי לשמור על הגבות כי הם חדים ומושך. גברים וסגנונות הטיפוח של סגנונות שונים על בסיס האסתטיקה הרצוי. גברים דורשים גבות משמעותיות יותר כדי לשמור על מראה טבעי, אבל צריך להימנע גבות אחיד או עבות. זה עלול לקחת קצת ניסוי וטעייה לפני שאתה מאסטר גבה הטיפוח, אבל בסופו של דבר, כמה טיפים הטיפוח יעשה את התהליך קל יותר.

מסרק ואז לקצץ

לגזום שיער ארוך יותר כדי לחסל את המראה העבות. אין להסיר שערות על פי המראה. מסרק את הגבות כלפי מעלה, כך שתוכל לראות אילו הם הארוכה ביותר. השתמש מסרק ריסים, או לשפשף את הגבות כלפי מעלה, כך שהם רצים באותו כיוון. לזהות את השיער הארוך, ולאחר מכן להשתמש זוג קטן של מספריים כדי לקצץ אותם.

תקוע במשורה

לא לקטוף את השיער הגבות שלך יותר מדי, אם בכלל. פוקוס רק על השיער התועה. Overplucking יכול ליצור מראה מוזר, וזה יכול לקחת שבועות עבור השיער שלך לגדול בחזרה מ tweezing. קח הפסקה בין המכתבים צעד אחורה כדי להעריך את הגבות מנקודת מבט טרי. לקטוף שערות מעל הגבות שלך רק אם הם הסחת הדעת גלוי מאוד.

ללא שם: חשש unibrow

גבות עבות עלול לגרום לגשר, unattractive זה גשר של גבה אחת לגבה אל השני. שעווה מקצועי יכול לחסל את השיער ולמנוע שיער חדש מגידול במשך שבועות. אפשר מעצב שיער או שעווה מומחה שעווה השיער גדל מעל ומתחת חלק הארי של הגבות שלך. הקפד להדגיש כי אתה רוצה לנקות אבל לא יותר מדי מטופח מצח.