תרגילי הליכון הבריאותי

סקירה כללית

בריאות הליכונים כמו Gazelle, גם להיות ידוע בתור בריאות או striders אוויר ווקרס, כל עבודה על אותו עיקרון כללי. אתה עומד על שתי דוושות, תלוי על מסגרת המכונה ומניף את רגליך קדימה ואחורה בתנועה ארקיסטית, כאילו אתה מצייר את החלק התחתון של מעגל. בגלל מכונות הליכון הבריאות כל כך דומים, אתה יכול לעשות את אותם שלושה תרגילים על כמעט כולם.

גוף תחתון

הדרך הפשוטה ביותר להשתמש בכל מכונת הליכה בסגנון הליכון היא תנועה בסיסית. צעד לתוך הדוושות ונדנד את הרגליים קדימה ואחורה כמו מטוטלות. החזק את המשקל המרכזי לאיזון. זה עובד כל הגוף שלך מן הירכיים למטה, למעט את השוקיים. ככל שאתה לכופף את הברכיים ולתת העקבים שלך יורדים פלטפורמת סטריידר, את האיזון יותר תצטרך – אבל יותר סיבי שריר תוכל לגייס, מדי, כולל עגלים שלך.

הגוף העליון והתחתון

ברגע שאתה מרגיש יציב מספיק כדי לשחרר את המוט, להחזיק את הכידון נע במקום. כמעט כל מכונת הליכון בסגנון הבריאות יש knbars slaved הדוושות כך דחף ומושך עם הידיים שלך עוזר לך להזיז את הרגליים מהר יותר. חלק, כמו Gazelle, גם מאפשרים לך להטות קדימה כמו דוושה, זה מפעיל לחץ יותר על שרירי החזה שלך. הגב הנטוי מעמיד יותר לחץ על שרירי הגב.

צדדי

רוב הרוכב בריאות מכונות בסגנון מאפשרים לך לעבוד הירכיים הפנימיות והחיצוניות שלך, גם. לתפוס את המוט באמצע כדי לתמוך ולהפוך לצדדים על המכונה, הצבת רגל אחת לצדדים בכל דוושה. מורחים את הרגליים בנפרד, ואז להביא אותם יחד שוב נגד ההתנגדות ממשקל הגוף שלך. חזור. החלף את עמדות הרגל באמצע האימון.