תה תופעות לוואי

בקרת סוכר בדם

Eleotin הוא מוצר צמחי טבעי שפותח לטיפול באנשים עם סוכרת מסוג I ו- II על ידי שליטה ברמת הגלוקוז בדם. השילוב של שורשים, פרחים, גבעולים, פירות ועלים התגלו במקור ופותחו על ידי מדענים במרכז לחקר הסוכרת של ג’וליה מקפרליין, הממוקם באוניברסיטת קלגרי באלברטה, קנדה. כיום, תה המבוצע מתגלית Eleotin משווק כתחליף הוליסטי, בטוח וטבעי עבור תרופות המווסתות גלוקוז, וכן למגוון רחב של הטבות בריאותיות אחרות, אנא התייעץ עם הרופא שלך לפני שתנסה תרופות צמחיות בבית.

תופעות לוואי שליליות אפשריות

לאחר גילוי ראשוני של ההשפעות של תה Eleotin, חוקרים איסטווד Bio-Medical Research Inc., המשיך ללמוד את תמצית צמחים כדי לחזק את התוצאות הראשוניות. מחקרים הראו כי תה Eleotin מסייע לחדש את קולטני האינסולין הממוקם בתאי הכבד שלך ואת השרירים. לסיכום, הם דיווחו כי תה מסייע לגוף לשלוט ברמות הגלוקוז בדם באופן עצמאי, יצירת חילוף החומרים תקין גלוקוז.

הטבות חיוביות אחרות

ככל הנראה, את השימוש הרגיל של Eleotin יש מעט מאוד תופעות לוואי שליליות. מספר משתמשים דיווחו על בעיות זמניות עם עצירות ושלשולים. יצרני Eleotin אומרים שזה בגלל רגישות לתכולת סיבים גבוהה של מרכיבים שונים. אנשים שאינם רגילים לקחת מוצרים צמחיים עשויים לפעמים לחוות את מה שמכונה “אפקט דטוקסיפיקציה”. הסימפטומים כוללים כאבי ראש סחרחורות. היצרנים ממליצים להקטין את המינון היומי עד שהגוף מתרגל ותופעות הלוואי נעלמות.

דאגות ואמצעי זהירות

בנוסף לויסות רמות הגלוקוז בדם, שותי התה של Elotin דיווחו על כמה יתרונות חיוביים בלתי צפויים בצד. לדוגמה, היו דיווחים על שינה שלווה יותר, יותר אנרגיה, מצב עור טוב יותר, שתן פחות תכופים, עלייה באנרגיה מינית ושיפור כללי בבריאות הכללית.

Eleotin נחשב חומר טבעי 100% ולא צריך אינטראקציה שלילית עם מזון אחרים. עם זאת, צריכת אלכוהול תוך לקיחת Eleotin מפחית את האפקטיביות של החומרים, ולכן זה לא מומלץ. אם אתם לוקחים אינסולין או תרופות אחרות עבור בעיות הקשורות גלוקוז, חשוב להתייעץ עם הרופא שלך לפני השימוש תה Eleotin כאמצעי לווסת את רמת הסוכר בדם.