היתרונות הבריאותיים של שקיות תה

הרפס גניטלי ו Canker כאב הקלה

תה שחור וירוק מגיעים מן המפעל קמליה sinensis, אבל תה ירוק הוא unfermented ותה שחור הוא מותסס לחלוטין. הכנת תה בשקיות תה ושתיית התה עשויה להיות בעלת השפעה רפואית. אנשים מסוימים שותים תה ירוק כדי לסייע במניעת סרטן, לטפל במחלת קרוהן ובהפרעות קיבה כגון הקאות ושלשולים, על פי MedlinePlus, בעוד שתה שחור עשוי לעזור להפחית את הסיכון להתקף לב ולאבנים בכליות. קפאין בתה עשוי לעזור להגביר את הערנות הנפשית. מלבד היתרונות של שתיית תה, שימוש בשקיות תה על הגוף עשוי להיות גם יתרונות בריאותיים.

בריאות השיניים

אנשים עשויים להרגיש הקלה גירוד וכאב של פצעים הנגרמת על ידי וירוס הרפס על ידי הנחת שקית תה שחור לח על הפצעים. החומצה הטאנית בתה עשויה לעזור להקל על הסימפטומים הלא נעימים של הרפס, על פי MayoClinic.com. הצבת לחות תה שחור על פצעים קנקר עשוי לעזור להקל על כאבים בפה.

העור

לאחר בטעות דופק שן, אתה צריך למקם את השן בחזרה לתוך השקע. כדי לעזור להחזיק את השן במקום עד שתגיע לרופא השיניים, אתה יכול לנשוך על שקית תה לח. כל סוג של שקית תה מקובל לשימוש זה. שתיית תה ירוק מבושל עשויה לעזור להגביר את בריאות החניכיים ולהפחית את הסיכון לפתח מחלת חניכיים, על פי האקדמיה האמריקאית לפריודונטולוגיה.

הצבת שקיות תה רטובות על העור עשויה לעזור להרגיע את העוקץ לאחר כוויות שמש. תה ירוק עשוי גם לעזור להפחית את הנזק לעור מחשיפה לקרינה אולטרה סגולה. הצבת תה ירוק על העור למשך 30 דקות לפני החשיפה לשמש עשויה לעזור להפחית את הסיכון לפתח כוויות שמש, על פי האקדמיה לדרמטולוגיה. לשים שקיות תה ירוק על העיניים עשוי לעזור להפחית נפיחות ועשוי לעזור להרגיע עיניים עייפות. שקיות תה מונחות על העיניים עשוי גם לעזור לטפל כאב ראש.