צמיחת שיער & שלבי הירח

צמיחה מהירה יותר

אנשי זאב אינם היחידים שיודעים מה ירח יכול לעשות בשביל השיער. אסטרולוגים גם מאמינים לשים לב קרוב למחזורים של הירח יכול לקבוע צמיחת שיער וצפיפות. כדי להשיג את תוצאות השיער שאתה משתוקק, אסטרולוגים מייעצים לשים לב קרוב להתקדמות החודשית של הירח החדש למחזור ירח מלא ואיזה מבין שנים עשר סימנים אסטרולוגי הירח יהיה בזמן התספורת, כדור הארץ וסימני מים בדרך כלל לייצר את ההשפעות החזקות ביותר.

שיער מלא ופחות

הסטייליסטים ב HairBoutique.com אומרים כי זמירה או חיתוך השיער שלך כאשר הירח הוא רק להיכנס לשלב ירח חדש להנציח את צמיחת השיער. במהלך השבועיים של השלב החדש של “ירח חדש”, הגוף מחדש את המשאבים שלו, מוציא פחות אנרגיה וחתירה להשגת שיא הבריאות האופטימלי שלו. צמיחת השיער מואצת במהלך הזמן הזה, במיוחד כאשר הירח נמצא בבית האסטרולוגי של סימני כדור הארץ מזל גדי או מזל שור או סימנים מים מזל דגים, סרטן או עקרב.

האטה הצמיחה

אם זה שיער סמיך אתה מחפש, חיתוך או חיתוך השיער שלך ליד סוף ירח חדש עשוי להניב תוצאות הפוכות, על פי אסטרולוגים ב Llewellyn. תמצית מחזור הירח החדשה מיועדת לשמירה על חומרים מזינים ואחסנת אנרגיה, ובסופו של מחזור הגוף מתחיל הגוף לזנוח את עודפי האיחסון שיכולים לגרום לשיער דק יותר. הזמן הטוב ביותר לרתום את היכולת של הירח של יצירת שיער עבה הוא כאשר הירח טמון מזל דגים, מזל גדי, שור או סרטן כאשר מחזור ירח מלא מתחיל.

האלמנך של החקלאי הישן עוקב אחר שלבי הירח כאשר הוא מזמין קומץ חודשי “ימים אסטרולוגיים” לחיתוך שיער שיעודד או יאיץ צמיחת שיער. האסטרולוגים ב Llewellyn מאמינים כי זמירה או חיתוך שיער במהלך השלב הירח המלא היורד מאט את תהליך צמיחת השיער. התוצאות הטובות ביותר להאט צמיחת השיער מתרחשות כאשר זמירה או חיתוך נעשים כאשר הירח נכנס סימני אש מזל קשת, טלה או ליאו או בשליחות האוויר מזל תאומים או דלי.