כדורגל שדה האימונים

סקירה כללית

אין תחליף לאימוני פוטבול שמתרחשים ברשת. לא משנה כמה מדרגות אתה שולט, או כמה ברזל אתה משאבת, אימונים שדה עדיין ישפיע ישירות על המשחק שלך כמו שום דבר אחר. הדרך הטובה ביותר לשפר כמה מהר אתה קם לאחר שנדחף, או כמה מהר אתה מגיב על משהו שאתה רואה, היא ממש לשחזר אותו על המגרש.

תרגול פליומטרי

קפיצות lunges: זה יגדיל את הרגל ואת הרגל במפשעה תוך שיפור גמישות צעד. התחל על ידי לקיחת אחד קדימה קדימה, לעצור כאשר הברך האחורית שלך הוא סנטימטר מן הקרקע, ואת הירך הקדמי שלך מקביל לקרקע. החזק את המיקום הזה במשך שלוש שניות, ואז לדחוף את הרגל הקדמית שלך, קופץ גבוה לאוויר בזמן שמישהו זורק כדורגל מעל הראש שלך בגובה השיא שלך. לתפוס את הכדור, וחזור על התנועה 25 פעמים; קפיצה סקוואט: זה יגדיל את כוח הרגל ואת גובה הקפיצה. לעשות סקוואט סטנדרטי, והחזק את “למטה” עמדה במשך שלוש שניות, ואז לקפוץ גבוה לאוויר בזמן שמישהו זורק כדורגל מעל הראש שלך כדי שתוכל לתפוס. בצע 25 חזרות., כפות לרוחב: זה יגדיל את כוח הרגל ואת המהירות. מקום קטן על המגרש, וקפוץ מצד לצד על האובייקט. יש מישהו לזרוק כדור מעל הראש שלך כדי שתוכל לתפוס באופן אקראי, כדי לתרגל מהירות התגובה. בצע 25 חזרות.

מיזוגים

קווים: זה ישפר כמה טוב אתה משנה כיוון, ואת המהירות שלך על מרחק קצר. בשורה על קו המטרה במצב “למטה” שלך. ספרינט לקו 10-החצר ובחזרה, ואז ספרינט ל -20 ובחזרה, ל -30 ולחזרה, ל -40 והגב, ולסיים על ידי רצים ל 50. שישה קונוסים: זה ישפר את השינוי שלך- of- מהירות כיוון ומהירות על פני מרחק קצר. כושל שש קונוסים מעל 60 מטרים, עם 10 מטרים בין כל אחד. ספרינט מחרוט לקונוס, שתילה ושינוי כיוון בכל פעם. שחקני מיומנות צריכים לשאת כדור ולהעביר את החזקה ל”יד החיצונית “במהלך כל שינוי בכיוון. Linmen צריך לבצע לשחות או לקרוע להעביר בכל פעם. לעשות חמש קבוצות של אלה. Gut באסטר: זה ישפר את “לקום” מהירות, ואת הסיבולת הכוללת. התחל על ידי ביצוע 20-downs על קו המטרה, פועל במקום כאשר עומד. ספרינט עד 50, להפסיק, ואז לעשות 20 כפיפות בטן. ספרינט בחזרה לקו המטרה, ואז לעשות 20 pushsups. המשך זה חמש קבוצות כולל, תוך הוספת ב 20 קפיצות סקואט ו -20 שקעי קפיצה.

אימון ריאקציונרי

ארבעה קונוסים: זה ישפר את מהירות התגובה שלך ואת המהירות על פני מרחקים קצרים. מקום שלושה קונוסים בקו ישר, כל מופרדים על ידי 10 מטרים. לייעד את קונוסים כמו 1, 2 ו 3. הגדר את החרוט הרביעי 15 מטרים משם, ולקבל את “למטה” עמדה על ידי קונוס זה. הפעל במקום ויש לך שותף לצעוק מתוך מספרים אקראיים בין 1 ל 3. ספרינט כדי קונוס זה ובחזרה, פועל במקום בכל פעם שאתה מחכה למספר הבא. לעשות שלוש קבוצות של 60 שניות.דשדוש ופגע: זה ישפר את כוח הרגל שלך מהירות התגובה. קו שתי קונוסים 10 מטרים זה מזה, ולקבל את “למטה” עמדה ליד חרוט אחד. יש לך שותף לעמוד מולך, מחזיק דמה להכות. כאשר הוא צועק את האות, לצאת מהעמדה שלך ולפגוע הדמה, ואז לדשדש הצדה אל החרוט הבא. לחזור למטה למטה, ולחכות האות שלו. חזור על זה בשלוש קבוצות של 45 שניות.