משחקים עם ילדים בני 16 חודשים

סקירה כללית

16 חודשים שלך בן לא יכול לעשות הכל טוב, אבל זה לא מונע ממנה לנסות. כאשר היא בת 16 חודשים, פעוט שלך גילה כי עושה דברים לבדה יכול להיות די מספק – למרות שהיא רוצה אותך לעודד אותה, בחירת פעילויות שבו היא יכולה לקבל הידיים על יהפכו את 16 חודשים – שמחה.

עקוב אחר המנהיג

תן פעוט שלך לקחת את ההובלה לחדד את המיומנויות המוטוריות ברוטו שלו עם משחק רודף של המנהיג הבא. 16 חודשים שלך יהיה כנראה רוצה לרוץ, לקפוץ ולטפס כאשר הוא בחלק הקדמי של הקו, כך לערבב את זה כאשר אתה מוביל על ידי עושה דברים לאתגר הפעוט שלך, כגון squat ו ליישר את הגב, בעיטה כדור על הדשא או הליכה על קצה האצבע.

קופים מסביב

לרוב הילדים יש יכולת לזהות בעלי חיים ולזהות צלילים של בעלי חיים עד גיל 16 חודשים, על פי שירות הארכה השיתופית של אוניברסיטת ניו מקסיקו, מה שהופך את משחקי החיות לבחירה טובה. תפוס ספר לוח ולבקש את הילד שלך כדי לעזור לך למצוא את הארנב, הפיל, הצב או כל בעלי חיים אחרים נמצאים בספר, או בתורו לשאול אחד את השני מה בעלי חיים שונים אומרים.

ערימת זה

כאשר היא בת 16 חודשים, הפעוט שלך יהיה כנראה מסוגל מחסנית שניים או שלושה בלוקים על גבי אחד את השני. זו היכולת החדשה שהתגלו עושה בניין עם בלוקים פעילות מהנה. שאל אותה לערום בלוקים אדומים או קוביות מרובע כדי לעזור לה ללמוד צבעים וצורות, ואל תשכח כי מקבל להפיל את היצירות שלה הוא חצי כיף.

משחק מטבח

ילדך בן ה -16 חודשים אוהב לעשות כל מה שאמא ואבא שלו עושים, מה שהופך את המשחק עם כלי המטבח שלך למשחק מועדף, על פי שירות ההרחבה השיתופית של אוניברסיטת ניו מקסיקו. יוצאים סירים ומחבתות, קערות, כוסות מדידה וכפות ולתת פעוט שלך להכין ומגישים ארוחות דמיוניות. אם מזג האוויר של נעים, למלא דלי גדול עם מים ולתת פעוט שלך לקחת את משחק הבישול שלו בחוץ כדי לשפוך ולגזול.