מזון טוב שקיות מתחת לעיניים

סקירה כללית

עיניים נפוחות או “שקיות עיניים” יכול לגרום לך להיראות עייף מדי. בעוד הגנטיקה עשויה להשפיע על שקיות העין, אתה יכול להתמודד עם נוכחותם על ידי אכילה והחלת מזונות ספציפיים לאזור העין. יחד עם שינויים באורח החיים – שינה ופעילות גופנית – שינוי המזון שאתם אוכלים יכול לשנות את חילוף החומרים במים שלכם, מה שעלול להוביל לירידה בנפיחות מתחת לעיניים.

על שקיות עיניים

העיניים נתמכות על ידי שטיח מורכב של שרירים, מיתרים ושומן. במשך הזמן הבשר נחלש, כך שהשומן שהוחזק במקום נשמט ומתבשל מתחת לעיניים. נוזל שהפיץ בעבר באזור העיניים יכול להתכנס בחלל החדש מתחת לעפעף התחתון, מה שהחריף את הנפיחות. נוזל גם עלול להצטבר בחלל מתחת לעיניים שלך, עוד יותר להחמיר את נפיחות של שקיות העין.

לאכול יותר מים

בנוסף לשתייה נוספת של מים, חפשו מזונות עשירים באופן טבעי במים, כגון סלק, סלרי, עגבניות ואבטיח. מלפפונים מציעים זריקה כפולה של עזרה בשקיות עיניים, כמו הירקות הוא גבוה במים ומכיל גופרית וסיליקון, אשר לעורר את הכליות. פרוסות מלפפון יכול גם להיות מיושם באופן מקומי, כמו הירקות מכיל חומצה ועופות כי באופן זמני לסתום את הנקבוביות, המוביל עור הדוק יותר שקיות העין שטוח. מניחים פרוסה של מלפפון צונן מעל כל עין ואת שאר על הגב – אידיאלי עם הרגליים מוגבה – במשך 15 דקות. אתה יכול גם להשתמש פרוסות של תפוחי אדמה או שקיות תה שחור בצורה זו, כמו גם מכילים עפיצות. שימו לב כי הטמפרטורה הקרה מגבירה את התכווצות העור. אפשר את שקיות תה להתקרר לפני החלת. חומץ תפוחים של אפל, אשר יש גם תכונות החריף, יכול להיות מדולל להחיל על העור, או נלקח באופן פנימי. נסה להוסיף 1 כפית חומץ 1 כוס מים כדי ליצור לשטוף את הפנים / טונר, או להוסיף 2 כפיות חומץ עד 8 אונקיות של מים למשקה מגרה.

סיבים ונוגדי חמצון

שיבולת שועל, ארטישוקים, אפונה ושעועית הם כל מקורות טובים של סיבים, אשר יכול להקל על עצירות ולשפר את מאזן המים שלך. מחקר שנערך ב -2001 ב”ג’ורנל של הקולג ‘האמריקני לתזונה “מצא קשר בין אנשים עם פחות פוטאגינג או קמטים בעור ודיאטות גבוהות בפולים – בעיקר שעועית רחבה ולימה – ירקות עליים ירוקים ושמן זית. ירקות עליים ירוקים גבוהים בויטמינים מסוג B, בעלי אפקט משתן. שמן זית הוא גבוה בויטמין E, נוגד חמצון המונה את ההשפעות של זיהום סביבתי. כמה קווים לטיפול בעור מציעים שמן זית מעודן מאוד עבור יישומים אקטואלי.

דגלים אדומים

מוצרים לעיניים ולעור יכולים לגרום לאלרגיות, אשר יכולות להתבטא כמו עיניים נפוחות. שקיות עיניים המתואמות עם כאבי סינוס כרוניים, או עיניים כרוניות מגרד ומים המלוות את שקיות העין, עשויות להצביע על אלרגיות או על סינוסים בסיסיים. שקיות עיניים אשר חופפות עם החזקת נוזלים בחלקים אחרים של הגוף עשוי גם להצביע על דאגה בריאותית גדולה יותר. כאשר יש ספק, אנשים צריכים להתייעץ עם הרופא שלהם.