השפעות בריאותיות של שימוש תחמוצת טיטניום בקרם העור

סרטן מניעה

תחמוצת טיטניום, הידועה יותר בשם דו תחמוצת טיטניום, הוא קרם הגנה פיזי המשקף אור UV לפני שזה יכול להזיק לעור שלך, על פי MayoClinic.com. זהו מרכיב שכיח בקרם הגנה מפני השמש. יש לה מראה לבן כאשר מוחל על העור. מוצרים מסוימים יש ניסוחים כי תערובת יותר עם גוונים עור. באופן כללי, דו תחמוצת טיטניום ב creams העור יש השפעה חיובית על הדרמיס העליון של העור עם מעט השפעות בריאותיות שליליות.

השפעות אפשריות נייד

ההשפעה הבריאותית הגדולה ביותר של שימוש משחות דו תחמוצת טיטניום הוא מופחת הסיכון לסרטן העור. יותר מ -2 מיליון מקרים של סרטן העור מתרחשים מדי שנה, מציין האקדמיה האמריקאית לדרמטולוגיה. כוויות שמש קשורות לסיכון מוגבר למלנומה, שהיא הצורה הקטלנית ביותר של סרטן העור. דו תחמוצת טיטניום הוא אחד המרכיבים sunscreen המומלץ על ידי האקדמיה האמריקנית לדרמטולוגיה. זה לא sunscreen כימי ולכן nonreactive עבור אנשים אלרגיים מסנני קרינה כימיים.

עור מגרה אפשרי

טיטניום דו-חמצני אינו חודר לעור רגיל. מצד שני, אם העור הוא lacerated או חשוף אחרת, דו תחמוצת טיטניום micronized יכול לגרום השפעות הסלולר מזיק. מחקר שפורסם ב 17 אוגוסט 2008, הנושא של “ניסוי דרמטולוגיה” חקרו micronized טיטניום דו תחמוצת השפעות על העור האנושי המושתלים לעכברים. חוקרים מצאו כי על עור שלם, דו תחמוצת טיטניום micronized לא לחדור לתוך התאים. עם זאת, כאשר נחשפו ישירות לתרביות תאים, החוקרים מצאו השפעות משמעותיות הקשורות לתאים מסוגים שונים על תפקודים תאיים כגון כדאיות, התפשטות, אפופטוזיס, או מוות של תאים, והבחנה. צוות המחקר הגיע למסקנה כי קיים גורם סיכון למוצרי טיטניום דו-חמצני על עור פגום.

דו תחמוצת טיטניום עשוי להיות גירוי בעור קלה אצל אנשים מסוימים. המרכז הקנדי לבריאות ובריאות תעסוקתית בדק חמישה מתנדבים עם יישום של 0.1 מ”ג של אבקת דו-תחמוצת טיטניום פעם ביום למשך שלושה ימים. אבקת היה בשימוש על עור שלם שלם פגום. התוצאות לא הניבו כמעט שום גירוי בקרב המתנדבים. החוקרים הגיעו למסקנה כי דו תחמוצת טיטניום הוא נסבל היטב לכל היותר גירוי קל לחלק.