היתרונות הבריאותיים של סאונה יבשה

סקירה כללית

סאונות הם בעצם חדרים עם חום גבוה במיוחד, שנועדו לקדם בריאות מי להשתמש בהם. החום יכול להיות מנוהל באמצעות תנור עץ או תנור אינפרא אדום או אפילו תנור חשמלי. החדר אטום יחסית כדי להכיל את החום. בסביבות 140 מעלות צלזיוס, טמפרטורות סאונה יבשה בדרך כלל נמוכים יותר סאונה קיטור.

מחזור

החום הגבוה של סאונה יבשה שולח את קצב הלב גבוה יותר כאשר אתה נכנס לחדר. זה מאיץ את זרימת הדם דרך הגוף. זה יכול לעזור לאלה עם זרימת עניים על ידי מקבל את הדם אל הידיים, הידיים, הרגליים והרגליים. לפי בית הספר לרפואה של הרווארד, קצב הדופק יכול לעלות ב -30% כאשר אתם נכנסים לסאונה. זה אומר זרימת הדם כמעט מכפיל.

חילוף חומרים

סאונה יבשה יהיה להאיץ את חילוף החומרים שלך. זה אומר שהגוף שלך שורף יותר שומן ואתה יכול לרדת במשקל. עם זאת, מאז רוב הירידה במשקל בסאונות נובע יותר להזיע ולאבד מים, הוא חזר על ידי מי שתייה, אשר אתה צריך לעשות כדי למנוע התייבשות.

גְמִישׁוּת

נוקשות עשויה להשאיר חלק המפרקים באמצעות סאונה יבשה. בגלל הגמישות של הגוף מגביר סאונה, כמו כלי הדם, משתמשים סאונה יבשה עשוי להרגיש ממריץ. זה גם אומר שזה יכול להקל על השרירים כואבים.

שחרור Toxin

מאז החום בסאונה יבשה תגרום לך להזיע ולפתוח את הנקבוביות, רעלים ניתן לנקז מהגוף. עם זאת, לדברי ד”ר לורנס גיבסון של Mayo Clinic, אין עדות לכך. הוא מודה, עם זאת, אין הרבה מחקר זמין, במיוחד על היתרונות של סאונות אינפרא אדום.

לדברי בית הספר לרפואה של הרווארד, סאונות יכול לייצר תחושה רגועה עבור משתמשים רבים. זה מסורתי כבר מה saunas שימשו. חלק זה נובע מהעובדה כי אין הרבה מה לעשות בסאונה יבשה, אבל לשבת וליהנות ממנו. כדי להשתמש הפעם ולהוסיף את אפקט הרפיה, מדיטציה היא פעילות טובה בסאונה.

הַרפָּיָה