עשבי תיבול עם עיסוי & פעילות גופנית כדי לעורר צמיחה השד

סקירה כללית

גודל השד נקבע בעיקר ונקבע על ידי גנטיקה, למרות תרופות מבוססות אסטרוגן תרופות כגון מניעת הריון יכול להגביר את השדיים. אין עשבי תיבול מוכח מדעית, טכניקות עיסוי או תרגילים כדי להגדיל את גודל השד, אם כי ישנם עשבי תיבול שונים המשפיעים על רמות האסטרוגן ולכן, בתיאוריה, עשוי להגדיל את גודל רקמת השד. כאשר עשבי תיבול אלה מצמידים עם טכניקות עיסוי טאואיסטי מסורתיים ובניית שרירי החזה מתחת לשדיים, גודל השדיים עשוי להיראות גדול יותר. בדוק עם הרופא שלך לפני הוספת כל עשב למשטר שלך.

שׁוּשׁ

בתיאוריה, ליקוריץ עשב עשוי לעזור לעורר את צמיחת השד. על פי המכונים הלאומיים לבריאות, נראה כי ליקוריץ מעלה את גודלו של ההורמון אסטרוגן כאשר הוא בולע. האסטרוגן קשור למאפיינים מיניים נקביים כגון רקמת השד והוסת: למרות שמינונים של ליקוריץ לצמיחת השד לא נחקרו, המכונים הלאומיים לבריאות ממליצים על 1 מ”ל של תמצית ליקוריץ שלוש פעמים ביום עבור קיבה מוטרדת. ליקוריץ לא צריך לקחת על ידי אלה הסובלים מדם נמוך בדם.

שׁוּמָר

שומר הוא עוד צמח זה יכול להגדיל באופן משמעותי את גודל השד. במחקר שפורסם בשנת 1980 בכתב העת Ethnopharmacology, החוקרים ציינו כי שומר שימש כסוכן אסטרוגני על ידי מספר תרבויות, הוא האמין להגדיל את הפרשת חלב אם, לקדם את הווסת, וכן להקל על הלידה. מאז זה נראה להשפיע על אסטרוגן בדרכים דומות לליקריץ, שומר עשוי גם לעורר את הצמיחה של רקמת השד; כתוסף, שומר נלקח כמו תה. ב “מרשם לריפוי צמחים,” Phyllis Balch מציין התה יכול להיות נצרך מדי יום, אבל לא יותר משבועיים. השומר צריך לשמש רק במתינות על ידי חולי סוכרת בשל תכולת הסוכר שלה נמנע על ידי נשים בהריון, כפי שהוא מגביר את רמות האסטרוגן.

אָנִיס

אניס עשוי גם לעזור בגירוי הצמיחה השד. על פי מחקר 1980 שפורסם בכתב העת Journal of Ethnopharmacology, אניס גם שימש כדי להגדיל את האסטרוגן במשך מאות שנים. זה שמן אניס שנחשב יש השפעות אסטרוגניות, אבל סוכנים פעילים אחרים כוללים פולימרים של anethole. אניס משמש גם כתוספת בצורת תה, והוא יכול לקחת מדי יום. אל תיקח את זה אם אתה סובל מבעיות עור דלקתיות, כפי שהוא מגרה את הגוף כדי להפריש נוזלים. אניס צריך גם להימנע על ידי נשים הרות.

לְעַסוֹת

טכניקת עיסוי טאואיסטית המתוארת בספר, “יופי על ידי הטבע”, על ידי בריג’יט מאדים, עשויה לעורר את גידול רקמת השד. מאדים מנחה את הקוראים לעסות את השדיים בתנועה סיבובית פנימה שלושים ושש פעמים עם התעוררות ועם השינה כדי להגביר את גודל השד.השתלת ליקוריץ, שומר או אניס וביצוע טכניקת העיסוי שצוינה לעיל עשויה, בתיאוריה, לעזור לשדיים להופיע יותר גדול.

למרות שאין תרגילים מוכחים להגדלת גודל השד, שרירי החזה מתחת לשד יכולים להתפתח, על פי “ספר הגוף העשרה”. חזה לחיצות עם משקולות יכול לבנות את השרירים האלה, כמו גם לחיצות הספסל.שימוש בטכניקות אלה תרגיל תוך לקיחת שוש, שומר או אניס עשוי להפוך את השדיים שלך נראה גדול יותר מאשר הם היו אם אתה פשוט לקח את עשבי תיבול. עם זאת, זה לא נובע בפועל צמיחת רקמת השד מן התרגילים, אלא שרירי החזה מוגדל.

תרגיל