המטרה הגדרת מטרות עבור בני נוער

סקירה כללית

איך נער לדבר על העתיד שלו יכול להיות מאתגר, אבל הגדרת מטרות לעתים קרובות מסייע לספק כיוון ומוטיבציה. השתמש בפעילויות ספציפיות המסייעות לאתר את תשומת הלב של מתבגר בהגדרת יעדים. תרגילים יכולים להיות דרך חיובית לצייר אותך ואת העשרה שלך קרוב יותר לעזור להביא את עתידו להתמקד חד.

מועצת המטרה

הפוך את לוח המטרה כדי לעקוב אחר מטרות. בני נוער נהנים לעיתים קרובות מפעילויות חזותיות. אסוף מגזינים ישנים וגיליון גדול של לוח מודעות. קבל את הילד נרגש מילוי לוח המטרה שלה עם תמונות המציגות רעיונות, תשוקות, מחשבות, תוכניות ומטרות. יתרון נוסף של פרויקט אמנות זה הוא הדיאלוג שהוא עשוי לעורר בינך לבין בני הנוער שלך.

מצגת מחקר

כדי להגדיר יעדים יעילים ומציאותיים, בני נוער צריכים לחשוב על מה שהיא צריכה לעשות כדי להשיג אותם. הקצה עבודת מחקר על מקצוע הבחירה של ילדך. הילד שלך צריך לתאר את תהליך השגת המקצוע, כולל חינוך, התנדבות וניסיון. אחרי ללמוד את הפרטים האלה, המתבגר שלך עשוי להחליט להמשיך מקצוע או שהיא יכולה לקבוע כי היא צריכה להמשיך לחשוב על תוכניות הקריירה שלה.

הגדרת יעד לטווח קצר

הגדרת מטרות לא צריך להתייחס תוכניות ארוכות טווח לטווח ארוך עבור מערכות יחסים, עבודה ומשפחה. הגדרת מטרות לטווח קצר היא פעילות חשובה המסייעת לבני נוער הן באופן מיידי והן בעתיד. שוחח עם המתבגר שלך על הגדרת מטרות לטווח קצר שהוא יכול להשיג ביום, בשבוע או בחודש. בני הנוער שלך יכול גם לשבור מטרה לטווח ארוך לתוך מטרות לטווח קצר יותר. שאל את הנער לעצום את עיניו ולחשוב על משהו שהוא רוצה להשיג בשבוע אחד. הוא צריך לדמיין איך הוא יהיה להשיג את זה, את מסגרת הזמן שבו הוא ישלים את המטרה ואיך הוא ירגיש כשהוא גמור.

פעילות חזותית

עזרה העשרה שלך ללמוד על מטרות בדרך פשוטה, חזותית. הדפס תמונות של אנשים שעושים פעילויות בסיסיות כגון בעיטות כדורגל, בישול ארוחה או שיחה עם אדם אחר. להחזיק את התמונה למעלה לשאול שאלות על התמונות, כגון, “למה זה אדם מתנהג ככה?” או “מה אתה חושב שהאדם הזה רוצה שיקרה?” עזרה לילדך לראות את המתאם בין פעילויות היומיום לבין עבודה לקראת מטרה פשוטה.

עזרה העשרה ללמוד הגדרת המטרה על ידי כתיבת על מסעות שונים. כתוב מטרות ופעילויות שונות על כרטיסי אינדקס, כגון נסיעה מניו יורק בלאס וגאס ושינוי צמיג. להנחות את הילד לכתוב הוראות בסגנון איך לכל מטרה. פעילות זו מאפשרת לנער לראות את התהליך המתרחש מתוך הגדרת המטרה הראשונית לתכנון ולאחר מכן ביצוע התוכנית.

כיצד לבצע מטרות