בית הספר התיכון בייסבול עצות

סקירה כללית

נסיון עבור צוות הבייסבול בתיכון יכול להיות הרגע הגדול ביותר של השנה עבור כמה ספורטאים. לא כל מי שמנסה לצאת הוא כוכב אתלט, כך השחקנים up-and- הקרובים צריך לגשת לנסות את ההזדמנות להוכיח את הכישרון שלהם וכיצד הם יכולים לעזור לנצח את הקבוצה.

לתרגל את כישוריך

אף אחד לא יכול להכות הביתה פועל רק בגלל שהוא רוצה. אבל היכולת להכות את הכדור שבו הוא דפוק היא מיומנות מנוסה. כאשר אתה מקבל 10 נדנדות נגד כדורי אימון אגרוף, להפגין את הכישרון שלך על ידי להכות כונני קו. אל תעמוד בתוך תיבת הבלילה ותנסה להפציץ את המגרש אחרי המגרש מעל הגדר אם אתה לא hitter כוח. המאמנים רוצים לראות hitters שיכולים להיות פרודוקטיבי ופגע בכדור שבו הוא דפוק. שחקן שיכול לשחק בייסבול מצבית ולקבל קו הכונן פגע לשדה ההפוך יהיה הנכס בעל ערך לכל צוות.

עקביות משתלמת

הקהל יכול לעלות לרגליו הקולקטיביות כאשר הם רואים את השוער עושה לתפוס קפיצה מרהיבה או infielder ללכת עמוק לתוך החור ולזרוק החוצה רץ. אבל אתה לא תמיד יכול לעשות את המחזה מרהיב. מה המאמנים רוצים הם fielders מהימנים – fielders אשר לשמור את העיניים על הכדור, להגיע מול כדורי הקרקע קשה ופגע את לחתוך את האיש עם זורק שלהם. זה נקרא משחק בייסבול בסיסי חזק. המאמנים לא יכולים להרשות לעצמם לשים שחקנים בהרכב שאינם אמינים בתחום. אתה צריך לדעת מה הוא משחק עבור כל מצב ואתה צריך לעשות אותם על בסיס עקבי.

להיות מעולה

הפעלת הבסיסים כראוי הוא אחד ההיבטים underrated ביותר כדי בייסבול ברמת בית הספר התיכון. כמה שחקנים יש מהירות רבה, אבל הם מפעילים את הבסיסים גרוע כי הם לא מודעים למה הצוות שלהם צריך במצב מסוים. רצים בסיס אחרים עשויים להיות מהירות רגל ממוצעת אבל הם רצים בסיס מצוין כי הם מקבלים קפיצה מהירה כאשר לוקחים את, הם מחליקים היטב והם מקבלים החלטה חכמה. שחקנים שהם רצים בסיס מעולה הם בדרך כלל שחקני בייסבול חכמים שיודעים איך לשחק את המשחק והם לא צריכים להיות מזכירים של כל מצב. הם יכולים לקרוא את הקנקן על התל, לקחת צעד נוסף כאשר הם מובילים הראשון ולהאיץ כאשר הם להחליק לתוך בסיס. שחקנים כאלה יכולים לעזור לצוותים לנצח.

צדדיות

מאמנים רוצים שחקנים שיכולים לשחק מספר תפקידים, במיוחד אם השחקנים האלה מגיעים מהספסל. אם אתה קצר, אתה אמור להיות מסוגל לשחק כל נקודה infield אם המאמן שואל אותך. אם אתה מוגבל למיקום אחד, מאמן יהיה קרוב לוודאי לבחור את השחקן השני שיכול לשחק ארבע עמדות היטב. אם אתה קצר טבעי, לקחת כדורים הקרקע הראשון, השני והשלישי להראות צדדיות שלך ואל תהסס לקחת כדורים זבובים גם את השדה.